RANG LISTE - :: KENDO SAVEZ SRBIJE ::

Go to content

Main menu:

TIM SRBIJE

RANG LISTE

    MUŠKI TIM - širi spisak

R.BR

    IME I PREZIME

    KLUB

ZVANJE

BROJ  BODOVA

1.

    MLADEN JELIČIĆ     

    KK KAISHIN

4.DAN

114

2.

     ANDREJ MILOŠEVIĆ

    KK MAKOTO

3.DAN

83

3.

    MILOŠ JOVANOVIĆ

    KK BEOGRAD

4.DAN

83

4.

    ALJOŠA VUKSANOVIĆ

    KK MAKOTO

4.DAN

70

5.

    UROŠ BOBIĆ

    KK BEOGRAD

3.DAN

66

6.

    NIKOLA ROGLIĆ

    KK ISSHIN

3.DAN

55

7.

    VOJIN MILOJEVIĆ

    KK BEOGRAD

4.DAN

47

8.

    DUŠAN ARBUTINA

    KK ROJAL

5.DAN

37

9.

    ALEKSANDAR NOVAKOVIĆ

    KK MAKOTO

2.DAN

36

10.

    DUŠAN KOLUNDŽIJA

    KK ROJAL

3.DAN

30

11.

    ALEKSANDAR SUŽNJEVIĆ

    KK KAISHIN

3.DAN

27

12.

    VLADIMIR ĆIRKOVIĆ

    KK ROJAL

5.DAN

23

13.

    DUŠAN NIKOLIĆ

    KK KODOKAN

3.DAN

21

14.

    VUK STOJANOVIĆ

    SK KATORI

2.DAN

15

15.

    UROŠ PETKOVIĆ

    KK BEOGRAD

3.DAN

15

    ŽENSKI TIM - širi spisak

R.BR

    IME I PREZIME

    KLUB

    ZVANJE

    BROJ BODOVA

1.

    MAJA GAČANOVIĆ

    KK BEOGRAD

KYU

32

2.

    ALEKSANDRA RADOJIČIĆ

    KK MAKOTO

KYU

31

3.

    NATAŠA JELIČIĆ

    KK KAISHIN

3. DAN

31

4.

    JELENA ĐUROVIĆ

    KK ROJAL

3.DAN

27

5.

    EMINA MLADENOVIĆ

    SK KATORI

3.DAN

19

6.

    JOVANA MARIĆ

    KK ROJAL

4.DAN

19

7.

    TIJANA ĆIRKOVIĆ

    KK BEOGRAD

4. DAN

13

8.

    MILA MADŽAREVIĆ

    KK ROYAL

1. DAN

12

9.

    BILJANA STANOJEVIĆ

    KK BEOGRAD

KYU

10

10.

    BARBARA PETROVIĆ

    KK ROYAL

KYU

9

    JUNIORSKI TIM - širi spisak

R.BR

    IME I PREZIME

    KLUB

    ZVANJE

    BROJ BODOVA

1.

    NIKOLA ANDRIĆ

    KK KASHIN

KJU

33

2.

    OGNJEN ŽIVANOVIĆ

    KK MAKOTO

KJU

18

3.

    VUK VOJINOVIĆ

    KK KAIŠIN

KJU

17

4.

    LAZAR MARKOVIĆ

    SK KATORI

KJU

8

5.

    PETAR SIMEUNOVIĆ

         

KJU

3

    KJU TIM - širi spisak

R.BR

    IME I PREZIME

    KLUB

    ZVANJE

    BROJ BODOVA

1.

    NIKOLA ĐURIĆ

    KK MAKOTO

KYU

71

   2.

    MIODRAG DIMIĆ

    KK BEOGRAD

KYU

39

3.

    MIROSLAV STANKOV

    KK MAKOTO

KYU

32

4.

    MIRKO STANISAVLJEVIĆ

    KK BEOGRAD

KYU

23

5.

    MARKO MILANOVIĆĆ

    SK KATORI

KYU

12

 
Back to content | Back to main menu